poniedziałek, 25 maja 2015

z TV do PC cz.I "Hell's kitchen" (PC)


Znany jest wam z TV reality show "Hell's kitchen" gdzie 14 śmiałków uczestniczy w najtrudniejszym konkursie gastronomicznym w telewizji,. Uczestnicy mają za zadanie pochwalić się talentem kulinarnym i presją jaką daje praca z wymagającym szefem kuchni w telewizyjnej restauracji "Hell's Kitchen". W USA gospodarzem HK jest G. Ramsay. Polsce natomiast pieczę nad "Piekielną kuchnią" sprawuje W.M.Amaro.

O GRZE

Gra mało się różni od rozgrywki w realu, jedynie sterowanie jest banalnie proste(lewy przycisk myszy). Naszym zadaniem jest przyrządzanie potraw w kuchni, oraz obsługa sali (podawanie,zbieranie zamówień,zmywanie,zapraszanie do stołu,recepcja). Poziom zadowolenia jest wskazywany przez  rozpalone widły ukazane obok postaci G. Ramsaya które możemy traktować jako swoisty zegar który przy bardzo dobrej obsłudze przygasa, a przy beznadziejnej płonie stopniowo większym ogniem, co w chwili osiągnięcia maximum przerywa rundę  i nie zalicza jej. Każda runda kończy się oceną na max.5 gwiazdek. Kolejne rundy są coraz trudniejsze (dodatkowe stoły, nowe typy klientów,nowe składniki,większe grupy klientów...)
Dla miłośników gotowania twórcy dodali książke kucharską i ciekawostki wzbogacane co kolejne rundy tej gry.

MOIM ZDANIEM

Gra jest prosta w obsłudze, lecz poziom trudności tej gry rośnie z rundy na rundę co czyni tą gre bardziej ekscytującą. grafika bardzo piękna. jestem zadowolony z tej gry. Trochę mi w tej grze przeszkadza zbyt długie rundy 8/10

PRZYKŁADOWY GAMEPLAY
0 komentarze: